Енциклопедија пасмина живине > Гуске > Маканшка гуска

Маканшка гуска Facebook Twitter LinkedIn

Опис пасмине

Маканшка гуска

Боја перја браон

Тежина
гусан 5,5 kg
гуска 4,8 kg

Земља порекла Кина

Носивост 40 јаја

Тежина јајета 170 g

Боја јајета бела

Употреба месо

Величина прстена
гусан - mm
гуска - mm

Фотогалерија

Регистровање на меилинг листу

Ваш е-маил:
Ваша држава
Ваш језик

Antispam:

Copyright © Енциклопедија пасмина живине, 2011–2024. Сва права задржана.
Мапа сајта - Листа свих пасмина живине
Последње промене: 19. април 2024